Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Na přání Tariny S.

3. listopadu 2010 v 21:01 | Siwa |  Chceš psát?
Mou sérii rad pro začínající "spisovatele" jistě znáte. K mému překvapení ji CELOU přečetla moc milá blogerka - Tarina S. (její blog je tady). Zeptala jsem se jí na nějaké tipy na další díly a tady je komentář, který mi napsala:

Tarina S. | Web |
Ahoj, díky moc za pochvaly :D Jo, Japonsko je pro mě svatá země :D A to fakt - poslouchám jap. hudbu, koukám na anime... a dělám karate xD Ta moje povídka... pořád přemýšlím, jak pokračovat, ještě si to musím urovnat v hlavě, ale asi něco zkusím :) A k tvé sérii rad - pár věcí mě napadlo, ale nevím, jestli by se ti hodili :) Například nějaký seznam hudby/knížek, které tě inspirovali k tvorbě nebo jestli jsi četla nějaké knížky "o psaní" nebo něco v tom smyslu. Nebo teď mě napadlo, že by se dalo docela rozepsat o tom, jak by měla být kniha cca stavěná (myslím jako prolog, epilog atd. nebo, jestli by s mělo nějak stupňovat napětí či něco v tom smyslu)... Nebo jsem třeba někdě četla o tzv. Spisovatelském deník, tak jestli máš něco podobného atd. Nebo prostě nějaké vlastní zkušenosti, nápady, jak vymýšlet např. jména atd. Třeba ti to nějak pomůže :)

Takže splním ty návrhy v tomto pořadí:
2. jak by měla být kniha stavěná (prolog, epilog atd.) - tady (výpisky z nějaké knížky) a tady (moje)
3. "autorský deník" (v komentáři tj. spisovatelský deník)
4. hudba/knížky, které mě inspirovaly (co odstartovalo můj chtíč psát)

Nápady, jak vymýšlet názvy a jména už jsem psala v dílu Rady (3).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tarina S. Tarina S. | Web | 4. listopadu 2010 v 18:38 | Reagovat

Oh, děkuju moc. Už se těším na další díly :) Vážně jsi vlastně první, která mě doopravdy ,,kopla" k nějakému tomu psaní :D Teď budeme psát za týden slohovku (charakjteristiku), tak můžu začít trénovat :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama