Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Final Fantasy VII: Last Order

1. listopadu 2010 v 14:39 | Siwa
..Není to počítačově vytvořený film jako FF VII: Advent Children, ale anime (prostě kreslený film). Dějově se to odehrává před Advent Children a pár věcí vysvětluje. Podle mě je ale lepší se nejdříve podívat na Advent Children a pak teprve na Last Order (čili Poslední rozkaz). Kdybyste o FF VII nevěděli nic, tak by vám to vůbec nedávalo smysl, ale po zkouknutí Advent Children už mnoho věcí víte a chápete to.


Na Last Order je asi nejsložitější to, že se prolínají dva děje (znovu podotýkám, že kdybyste nic nevěděli, tak byste to vůbec nepochopili) - první děj: Zack a Cloud utekli od Shinry a honí je organizace Turks a vojáci. Mezitím nás vedoucí Turks ve své kanceláři seznamuje se Zackem, Cloudem, Sephirothem a tím, co se stalo před pěti lety…
.Druhý děj (před 5 lety): Sephiroth ničí vše, co mu přijde do cesty a jde si pro Matku (hlavu Jenovy, bytosti, která ztroskotala na planetě). Tifě zabil otce, tak se mu chce pomstít a jde za ním. Zack ho má taky dostat, protože Sephiroth zradil a on je Soldier 1. třídy, takže by měl být jediný, kdo se mu může vyrovnat. Jde za ním do Mako Reaktoru do hor. Nepodaří se mu Sephirotha zničit, ale na poslední chvíli tam přijde…
Na to se podívejte sami. Mně se to líbilo, jen se nad tím musí prostě víc přemýšlet. Ty dva děje se prolínají a oba ještě pokračují, takže jsem opravdu musela zapojit tu hmotu v hlavě, kterou jindy moc nepoužívám.

Kdo prostě nezná hru, tak je to pro něj složitější. Já také nikdy Final Fantasy nehrála, ale moc po tom toužím, ale za prvé nemám playstation a za druhé ani neznám nikoho, kdo by ho měl a měl i hru Final Fantasy VII.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PoPčA_"_ PoPčA_"_ | Web | 1. listopadu 2010 v 14:49 | Reagovat

Zajímavé_;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama