Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Final Fantasy VII: Advent Children

1. listopadu 2010 v 9:05 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění

Tento film se odehrává 2 roky po hře Final Fantasy VII. Skupina vojáků obdivuje Sephirotha, který je jejich "idol". Chtějí ho vrátit z Lifestreamu. Cloud tomu musí zabránit, ale zpomaluje ho Geostigma, nemoc, která je následek toho, že se Sephiroth dostal do Lifestreamu.


DĚJ:
Na začátku letí Reno s helikoptérou ke kráteru, který vznikl po dopadu Jenovy, ale něco se stane.

Pak nás se vším (s hrou) seznamuje Marlene - vysvětluje, co je Lifestream, kdo byl Sephiroth, jak byl svět zničen… a co je Geostigma.

Tifě zavolá Reno a chce mluvit s Cloudem, má pro něj nějakou práci. Ale Cloud je zrovna pryč, na pláni nedaleko města. Tifa mu zavolá a řekne mu o Renovi. Cloud se rozjede zpět do města. V té době se na pláni objevil Kadajův gang, tři bratři: Kadaj, Loz a Yazoo. Spatří Clouda a Loz a Yazoo za ním na motorkách vyrazí. Přitom na něj pošlou nějaké obludy, kterých se jen tak nezbaví. Loz se ho zeptá, kde je Matka. Kadajovi mezitím někdo zavolá, všichni tři odjedou a nechají tam Clouda celého zmateného.
Ten se tedy vydá za Renem. Bude tam ještě Rude a jejich šéf Rufus, který si ho chce najmout. Cloud s ním ale nechce mít nic společného. S nikým a ničím, co má něco společného se Shinrou. Shinra chce ale všechno napravit a Kadajův gang jim to chce překazit, proto si chtějí Clouda najmout.

Tifa s Marlene navštíví starý kostel, místo, kde Cloud žije a kde dřív potkal svou lásku Aeris. Vrazí tam Loz a vyptává se Tify na Matku. Začne souboj… který nakonec vyhraje Loz, odvede s sebou Marlene a Cloudovy materie.


Kadaj mezitím navštíví Rufuse a my se dozvíme, co má v plánu. Hledají matku, aby mohli Sephirotha znovu vrátit mezi sebe.

Cloud se vrátí domů. Najde Tifu a vyptává se, co se stalo. Tifa ale upadne do bezvědomí. Cloudovi probleskne hlavou Geostigma a také ztratí vědomí.
Probere se až u Tify doma, kam ho odnesli Reno a Rude. Dozví se, že Kadaj unesl ostatní děti z ulice, nakažené Geostigmou, do Ajitu (místo, kde umřela Aeris). Cloudovi to nejdřív bylo jedno, ale nakonec tam jel.

Kadaj tam se všemi dětmi (až na Marlene, která Geostigmu nemá) něco udělá a oni ho poslouchají. Když tam přijede Cloud, bude znovu akce! Bohužel jsou na něj tři. Zachrání ho Vincent, který mu pak vysvětlí, kdo je to ta Matka (že je to Jenova). Marlene se podaří utéct za ním.

Potom ve městě nastane zmatek. Kadajův gang tuší, kde je Matka. Ten pomník hlídají sirotci, kteří jsou pod Kadajovou "vládou", a ty jejich příšery. Yazoo a Loz ho chtějí porazit, ale zarazí je Rude a Reno.
Mezitím: Kadaj se zase u Rufuse. Kadaj díky materii vyvolal Bahamuta, lítající příšeru. Tifě se podařilo jednoho sirotka, Denzela, zase přivést k sobě. Přijede tam Cloud (Marlene zůstala v obchodě) a pustí se do Bahamuta. Porazí ho (s pomocí Barreta, Vincenta, Tify, Yuffie a dalších jeho přátel), zatímco Kadaj zjistil, že Matku měl u sebe celou dobu Rufus. Ten ji ale na poslední chvíli vyhodí z okna a Kadaj skočí za ní.
Cloud si toho všiml a začala honička na motorkách. Když ho Cloud dostihl, Kadaj se změnil v Sephirotha, protože vlastnil nejvíce buněk Jenovy.
Cloud ale nakonec vyhrál (samozřejmě), sirotci se uzdravili od Geostigmy a Cloud si uvědomil, že si nemusí dávat za vinu Aerisinu smrt.

Postavy:
Yazoo
Loz
Reno
Rude
Rufus
Marlene
Danzel
Barret Wallence
Yuffie Kisaragi
Jenova

(Přijdou sem informace o jednotlivých postavách a obrázky, pracuje se na tom.
Siwa)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama