Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

AMIA a TARINA

6. listopadu 2010 v 23:47 | Siwa
Amia a Tarina - dvě blogerky, jejichž blogy mě na první pohled zaujaly. A nejenom jejich blogy. I ony samotné se mi zdají jako sympatické holky a jsem ráda, že je znám (i když jen takhle na internetu a jenom chvíli, i samotná znalost jejich přezdívek mě těší). Tady jsou jejich blogy s mým názorem a pochvalami.
Neberte to jako podlézání :-D, je to můj opravdový názor. Málokdy se mi nějaké blogy líbí natolik, abych je navštěvovala i několikrát za den (!). A tyhle mezi ně rozhodně patří.


Amia

AMIA

Takže Amia. Jak jsem na ni narazila? Napsala mi moc milý (a dlouhý - na to se hnedka chytím :-D) komentář, takže jsem se podívala na její blog a na první pohled mě to zaujalo. Opravdu. Jsem také na fantasy, takže mě to mile potěšilo. Od té doby její blog navštěvuji pravidelně a jsem vždycky natěšená, co je tam nového. Navíc její design je prostě úžasný. Kdyby každý blog vypadal tak "profesionálně" jako ten její tak... ne, to nechci. V tom případě by totiž nebyla tak jedinečná :-)
Tarina

TARINA

Tarina S. - Tohle byla první přezdívka, o které jsem v souvislosti s ní slyšela. Také mi napsala komentář, který mě moc potěšil. (Netušila jsem, že by někdo ty mé bláboly o psaní četl všechny a ještě požadoval další :-D.) Nicméně jsem také navštívila její blog na oplátku a stejně jako v případě Amii mě zaujal. Zjistila jsem, že obě rády posloucháme japonské písničky a vůbec se mi její styl hudby líbí. Ráda si přečtu, co během dne dělala a ještě radši si poslechnu nové písničky :-D.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tarina S. Tarina S. | Web | 7. listopadu 2010 v 9:42 | Reagovat

No páni, děkuju :D Já snad kvůli tobě začnu psát nablog častějc :D Jo a mimochodem, napadlo mě něco na povídku... fantasy :D Takže pokud jí sesmolim do nějaké přijatelné podoby, tak jí hodim na blog a očekávám tvůj názor! :-D

2 Amia Amia | Web | 7. listopadu 2010 v 19:04 | Reagovat

Jaj. Všimla jsem si toho až teď.. sakryš, jsem tak rudá že na mě to rajče přede mnou zuřivě čučí, že mu kradu barvu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama