Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

AGRENEJ a NOJMIK-TOREN

23. listopadu 2010 v 18:07 | Siwa
Takže... psala jsem už o krásných blozích Amii a Tariny, ale dnes to budou dva mladíci:
Agrenej a Nojmik-Toren. První půjde Agrenej (má přednost v abecedě a jeho blog jsem našla dříve).


Agrenej...

... s blogem začíná, ale už tam má zajímavé rubriky. Očividně rád píše a fotí. Jeho fotky se mi moc líbí a on to už ví :-) (úpěla jsem, že je v článku moc málo jeho fotek, tak mě odkázal na svůj DeviantArt). Ráda tam brouzdám a čtu si jeho básně. Překvapilo mě to, protože básně zrovna nejsou mým oblíbeným literárním útvarem, ale ty jeho si ráda přečtu. Design se mu povedl, ale samozřejmě ho bude ještě hodněkrát měnit. (Znám jen jednoho člověka, co od založení blogu vzhled nezměnil... ale to je jiné téma.) Nicméně si myslím, že Agrenej to ohledně blogování dotáhne daleko. Ještě o jeho fotkách a básních budeme slyšet... jestli ne na blog.blog.cz tak u mě určitě.
A jen malá poznámka: Dozvěděla jsem se o něm díky Amie (!), která je jeho kamarádkou (nevím jestli kromě blogového i v reálném světě)... teda tak to aspoň vypadá.

Agrenej.blog.cz
A teď tedy:

Nojmik-Toren.

Na jeho blog jsem narazila... ano, také díky Amie. Má ho v oblíbených, takže jsem se na to podívala. Jakmile se mi načetla stránka, vydechla jsem obdivem nad krásným záhlavím (a pěkným Narutem... ten vlevo, abyste mi rozuměli :-D). Barevně je to sladěné a já se prostě v tu chvíli za barevnost svého blogu docela styděla. Jestli to je vytvořené v Photo Filtru, tak bych to já rozhodně neměla takové, protože v něm moc neumím a podle návodů, které jsem jen tak ledabyle hledala jsem to moc nepochopila. Někdy se na to ale podívám pozorněji... Zpátky k němu - Na jeho blogu se dá strávit hodně času. Píše, vkládá obrázky, fotky, videa, recenze na filmy, knihy apod. Je tam toho moc, a přesto to vypadá, že se to všechno k sobě hodí a jedno bez druhého tam prostě být nemůže. Strávila jsem tam dost času. Líbí se mu anime (nápodobně :-)) - Naruto (to už je trochu méně stejné, protože bych se na to ráda podívala, ale jsem líná si stáhnout tolik dílů... Viděla jsem ale dost a má obliba v Sasukeho i Naruta se projevila na obrázcích, na které jsem se u Nojmika-Torena dívala - hlavně Naruto a Sasuke :-).

Koukám, že jsem toho o něj napsala nějak moc. Už jsem mu na blog psala, že ho nebudu moc chválit, aby nezpyšněl, ale já už jsem prostě taková. Snažím se lidem pochválit to, co se jim povedlo, a to, co se nepovedlo... o tom se nezmíním. (Záleží ale na situaci, ohledně blogu bych se zmínila, protože i já jsem ráda, když mi někdo napíše vylepšení nebo něco, co se mu nelíbí. Pak se pokouším tomu vyhovět... ale nesmí to být nějaká pitomost.)
Už končím!!! Napsala jsem toho moc! :-D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 agrenej agrenej | E-mail | Web | 23. listopadu 2010 v 19:22 | Reagovat

Jaká to čest pro mě (a bezplatná reklama :-D), být zde takto vychvalován. :-) Jen tak mimochodem, kdo to je, ten co si nezměnil vzhled od založení? Možná půjdu v jeho šlépějích. :-D Na takové věci obvykle nemám nervy. :-D

2 Amia Amia | Web | 23. listopadu 2010 v 21:18 | Reagovat

Jó, to tě chci vidět Agreneji :D
S tím kamarádstvím, kdyby mi to někdo řekl asi bych mu nevěřila jak moc se dá zkamarádit přes internet. Na to že jsme se nikdy neviděli si docela dost rozumíme :-D  (i když je fakt že nejvíc jsme se sblížili ve Smečce)

A jaká to čest a radost pro mě, že sis v mých oblíbených našla další svoje *červená se* :-)

3 Nojmik-Toren Nojmik-Toren | Web | 29. listopadu 2010 v 19:16 | Reagovat

Jéé :) díky moc :) teď sem na blogu nebyl takže píšu opožděně až teď :D K tomu záhlaví ... byl vytvořen ve Photoshopu ale ne mnou ale v té době mou skvělou kamarádkou Enn :) A vím moc dobře, že je to prostě natolik pěkný, že si to ani nezasloužím :D Za tolik chvály děkuji :) Neboj, nezpyšním ... teď ani moc nestíhám :) Rozjel sem i druhej blog o filmech takže je plno práce ...
PS- anime je můj druhý hlavní koníček :D a Narutem a FMA to jen začalo ... dnešním dnem mám kolem 60 nakoukaných anime přes Death Note,One Piece,Bleach a další a další :D ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama