Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

30.11.2010 - Dvě hodiny smíchu

30. listopadu 2010 v 23:05 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Tak co dneska? Dvě hodiny neskutečného výtlemu, když jsme byli se školou v poradně pro volbu školy a povolání (nebo tak nějak). Po hodině, kdy jsme si všichni udělali testy struktury našich zájmů, abychom zjistili, co se k nám hodí, jsem to vážně nevydržela a po tom, co mi "paní poradkyně" poradila školy a zkritizovala mé zájmy atd., jsem se neudržela a začala se smát. Obzvláště, když jsem si prohlédla svá "vhodná" povolání:

Takže podle zájmů mi vyšel (samozřejmě) umělecký typ. Takže všechno možné s grafikou, uměním apod. Ale rozhodně jsem netušila, že příbuzná povolání k uměleckému, řemeslně a technicky zdatnému a zvídavému a zkoumajícímu typu jsou: fyzik, archeolog, chirurg, televizní technik, zubní technik, botanik, geofyzik, konzervátor, restaurátor… XD
Dále třeba (to už je uměleckému povolání bližší) rukavičkář, brašnář, obuvník, kloboučník, svrškař, šička rukavic, malíř keramiky, pletař, přadlák atd. Souhlasím stoprocentně s grafikem, pak docela s módním návrhářem (což jsem chtěla být ještě před jedním rokem) a akademickým malířem - to jsou tak jediná přijatelná povolání. Ostatní ani náhodou…
No, abych se přiznala, neřekli mi vůbec nic nového. Což je škoda. Myslela jsem si, že se něco dozvím, ale ne. Nakonec jsem byla ráda, že přišla druhá třída a my jsme už museli do školy. A nebyla jsem jediná, podle komentářů se tam nelíbilo spoustě dalších.
Takže pak škola, ale to se dalo přežít. Těšila jsem se domů, až ukážu výsledky těch testů mamce a obě se u toho ze srdce zasmějeme.

Aspoň že tam byl grafik, jinak bych to šla reklamovat!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivuše ♥ Ivuše ♥ | E-mail | Web | 30. listopadu 2010 v 23:22 | Reagovat

Mýáš pěkný desing a abych pravdu řekla, taky bych se tomu musela smát! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama