Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

3.listopadu 2010

3. listopadu 2010 v 22:17 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Dnes mě moje kamarádka požádala, jestli bych jí pomohla probrat krabice plné knih, které zdědila po své tetě před nějaké koleno (nevím…) :-D. Nadšeně jsem souhlasila a po škole se k ní vydala. Ve sklepě jsme se pohodlně usadily a začaly prohrabovat knihy. Její teta byla členkou klubu čtenářů, takže jich bylo opravdu hodně. Z mnoha básní, balad a podobné poezie jsme našly i dost prózy. Našli jsme třeba Williama Shakespeara - Romeo a Julie; život Miguela de Cervantes; a asi desítku dalších, které jsme se rozhodly víc prohlédnout a popřípadě přečíst.
Samozřejmě jsme nemohly čekat nějaké nové tituly, ale jelikož se my dvě spokojíme i se staršími, nevadilo nám to. Navíc jsme si užily spoustu legrace, když se kamarádka rozhodla vžít do role vypravěče (do čehož jsem ji dotlačila já :-)…). Vypravuje moc vtipné příběhy a málokdo by dokázal udržet vážnou tvář. Věřte mi, není to možné XD.
Takže jsem dneska zažila příjemné kulturní odpoledne a předvečer. Doteď cítím tu příjemnou vůni starého papíru a inkoustu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama