Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Prague Fashion Weekend

5. září 2010 v 0:48 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění

Prague Fashion Weekend

Tento víkend (4.9 - 5.9) se v Praze v Pařížské ulici koná módní přehlídka Prague Fashion Weekend. V sobotu se představí české a slovenské návrhářky - Martina Nevařilová, Hana Havelková, Iška Fišárková, Ivana Follová, Radka Kubková, Jaroslava Procházková, Hana Stocklassová a Taťána Kováříková - a v neděli zase světové módní značky jako třeba Diesel, Airfield, Bogner, Pinko, Monnalisa, Corneliani, Anima Tua, Belstaff a Pietro Filipi.
Omlouvám se, že jsem o této akci neinformovala dříve, ale zjistila jsem to teprve v pátek a nestačila jsem se dostat na počítač.Pařížská ulice, molo:
Takže dnes jsem se šla podívat na přehlídku českých a sloveských modních návrhářek. Po nejdelším molu ve střední Evropě (80 metrů) se pricházely podelky s opravdu pěknými modely. Pobavil nás dokonce párek bruslařů, kteří ve stříbřitých oblecích a vlajkou na červené helmě projížděli molo před začátkem uvedení modelů jednotlivých návrhářek.

Musím říct, že to byl pro mě pěkný zážitek, Až na dvě vysoké osoby stojící přede mnou a vždycky se hýbající, když jsem se chtěla pokusit vyfotit procházející modelku. Ale pár fotek jsem udělala. Pro ty, kteří na přehlídce nebyli, sem pár kousků dám. Omluvte ale kvalitu fotek - fotila jsem mým starým mobilem a jsem malá, takže tam jsou víc hlavy lidí než šaty modelek. Omluvám se za tyhle chybičky.
Zítra se podívám na přehlídku světových značek, budu mít foťák a vecpu se dopředu, takže doufám, že vás budu moct potěšit pěknými fotkami. Tyhle nestojí za nic. Ještě k tomu jsem je musela trochu poupravit v počítači, protože vážně stáli za...

Tady jsou:

Jeden se podle mě moc nepovedl, že?:

Tak to byla přehlídka českých a slovenských módních návrhářek. Ještě jednou jejich jména:
Martina Nevařilová, Hana Havelková, Iška Fišárková, Ivana Follová, Radka Kubková, Jaroslava Procházková, Hana Stocklassová a Taťána Kováříková.
Těším se na neděli a rozhodně dám vědět, jaké to bylo.
Pokud byste chtěli také v neděli shlédnout přehlídku, tady je program:
13:00 NEW FRESH STYLE (soutěž designérských talentů) + vyhlášení vítěze
14:30 přehlídka kolekcí světových značek: Diesel, Airfield, Bogner, Pinko, Monnalisa, Corneliani, Anima Tua, Belstaff, Pietro Filipi
16:00 přehlídka kolekcí světových značek: Diesel, Airfield, Bogner, Pinko, Monnalisa, Corneliani, Anima Tua, Belstaff, Pietro Filipi
17:00 přehlídka vítěze NEW FRESH STYLE
17:15 závěrečné defilé
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama