Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Anime recenze

5. září 2010 v 11:27 | Siwa
Seznam anime, které jsem zhlédla. Zatím tu je jen tolik, ale postupem času jich tu bude víc.

DEATH NOTE
Žánr: detektivní, záhadný, fantasy, gothic, bishonen, horror...
Co se stane, když se na zem dostane zápisník Boha smrti a sebere ho jeden nadaný student s vysokou inteligencí a výbornými deduktivními schopnostmi, kterému není lhostejná situace v Japonsku, kde na každém kroku slyšíte o nějakém vrahovi, zloději a jiných "zlých" lidech?

Obrázky


loveless
Žánr: shonen ai, romantický, akční...
Aoyagi Ritsuka přechází na novou školu. Potkává se s podivným mužem, který mu řekne, že znal jeho bratra. Ritsuka se chce dozvědět více, protože zapomněl na to, co se stalo před bratrovou smrtí. Dozvídá se, že byl zabit jistou organizací a chce to vědět přímo od ní. Také se dozvídá o bratrově druhém životě, kdy byl Bojovníkovou Obětí a Ritsuka ho teď má nahradit.

Download
Hudba
Obrázky
NARUTO
Recenze zatím není.

Download
Hudba

Pandroa Hearts
Recenze zatím není
Download
Obrázky


ZOMBIE LOAN
Žánr: horor, fantasy, akční, komedie...
Toto anime je o dvou klucích-zombie. Pracují v tajné organizaci Zombie Loan a vydělávají si tak peníze, aby mohli zase žít.
Osud je svede s dívkou, která vlastní Shinigami oči ("oči boha smrti") a dokáže vidět černé kruhy kolem krku u lidí, kteří mají brzy zemřít. Zombie mají tyto kruhy taky. Proto jim je užitečná v hledání nelegálních zombie, kterých se mají tito kluci zbavovat. 

Hudba

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama