Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Konec koncertu

11. července 2010 v 14:20 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Nemohla jsem jen tak sedět před monitorem a nic nedělat, tak jsem znovu hledala něco o Nightwish. Narazila jsem na spoustu videí, ale nejvíc mě dojalo tohle:

Konec Nightwish koncertu


Nightwish má opravdu výborné koncerty, takže není divu, že nikdo nechce, aby představení skončilo. Sami vidíte, jak dlouho tam členové chodili a mávali. Lidé pod pódiem si užívali každé poslední chvilky poblíž jejich oblíbené skupiny.
Pro Tarju (i ostatní) musí být každé loučení hrozné. Ví, že má spoustu fanoušků, kteří by ji bránili, ať se děje, co se děje; ví, že jsou s jejím výkonem nadmíru spokojení; a ví, že nechtějí, aby to skončilo. Přesto to musejí nějak zalomit.

Každý koncert s Tarjou byl úžasný - plno efektů, výborní zvukaři a hlavně ONA... královna.
Z koncertu s Tarjou by se mi nikdy nechtělo odejít, zatímco kdybych (čirou náhodou) zavítala na koncert Nightwish s Anette Olzon, asi bych klidně odešla, aniž bych se otočila. To je můj názor na Anette.
Znovu opakuji, jako v článku Tarja vs. Anette, že Anette nezpívá špatně, ale prostě nemá hlas na to, aby dokázala předvést to samé jako Tarja. Prostě ty písničky nevyzpívá... jedna jediná rada: Tak se o to ani nesnaž.
A abyste si o Anettiným zpěvu nemysleli něco strašného, tady je ukázka zpěvu Tarjy a zpěvu Anette bez toho, abychom my, fanoušci, vybrali její nejhorší koncert, abychom ukázali, jak je nemožná. Tady je zpěv Tarjy a Anettin nejlepší zpěv (Amaranth):


I přesto, že to byl Anettin asi nejlepší výkon, kdo vyhrál (koho byste určili jako správnou Nightwish zpěvačku)?


A tady ukázka NEJLEPŠÍCH výkonů obou zpěvaček. Anette zpívá dobře, ale počkejte si na čas asi 1.52! Tady vám Tarja ukáže, jakých výšek a čistých tónů je schopna.


Tak to jsem znovu trochu odbočila od původního tématu... pořád dokazuju, jak jsem ukecaná :-D. No nic, zpět k prvnímu klipu - je mi opravdu moc líto, že Tarju vyhodili. Její koncerty byly vždy nezapomenutelná událost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama