Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

15. února 2010

15. února 2010 v 16:47 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění

Ahojky,

už jsem dlouho nepsala, že? Ale pochybuju, že by vás to stejně zajímalo :-D. Nicméně se potřebuju někdy "vypsat". Takže začnu (předem s omlouvám, pokud to s tím psaním nějak přeženu :-), ale doufám, že se udržím)
V pátek - 12.2.2010 jsem dokončila jeden strašně velký 'projekt'. Zabralo mi to víc jak šest měsíců, ale teď jsem ráda, že jsem s tím začla. Nebudu říkat, co to je, ještě byste se mi smáli :-D. Ostatně mi to do konečné fáze bude ještě chvíli trvat. Aspoň........ pár měsíců určitě.
Už se vám někdy stalo, že jste byli v tak ohromné euforii, že jste celý den nevnímali nic než jen a jen svou radost a usmívali jste se i na svého největšího nepřítele??? Já ano - dneska.
Tak vidíte... dneska jsem se s psaním udržela, ale příště to neslibuju :-). Dnes jsem se dokázala vyjádřit jen několka větami, takže to je můj pokrok..... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama