Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Proč tenhle blog?

6. listopadu 2009 v 21:43 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění


Ahojky lidičky,
tohle je takový můj MIX blog. Mám zatím pár nápadů, co sem dávat, ale jestli byste chtěli něco konkrétního, napište mi to do 'zpráva autorovi' nebo na e-mail blogerkaSiwa@seznam.cz . S radostí se pokusím splnit každé vaše přání.
Měly by tu být nějaké mp3, obrázky, citáty, básničky a podobné. Dále videoklipy, nějaké krátké povídky (asi) a další. Kdyžtak pište další nápady. Budu vám moc vděčná.

Internetové blogy se vymyslely proto, aby člověk mohl sdílet své radosti a strasti s ostatními lidmi. Požádat o radu nebo se jen podívat, jak si ostatní žijí. Teprve pak se začali přidávat obrázky, informace ze světa apod. Takže podle mě se teď dělí blogy na: blogové deníčky; zájmové blogy; a MIXÍK všeho. Ráda se podívám na stránky někoho, kdo opravdu ví, o čem píše a nedělá jen klik - Ctrl+C - Ctrl+V. Neříkám, že to je špatné nebo tak, jen si myslím, že by člověk měl do svého blogu dát i něco ze sebe. Napsat svůj dojem, pocit, nebo jen komentář k tomu, abychom věděli, co si o tom sám myslí. Už vás asi tímhle projevem zdržuji, že?

Tím jsem na sebe prozradila i to, že jsem stráááááášně ukecaná. Tak já radši končím nebo u toho počítače usnete.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 l-6 l-6 | Web | 22. prosince 2010 v 12:44 | Reagovat

Konečně někdo, kdo píše NORMÁLNĚ! Díky! Nikdy bych nečekala, že někomu poděkuju za takovou věc jako je znalost, pravopisu, ale díky! Konečně aspoň jedna, co nedělá chyby v základní gramatice... ;-)

2 Siwa Siwa | Web | 22. prosince 2010 v 14:07 | Reagovat

[1]: Já to taky od ostatních nečekám, ale u tebe jsem byla příjemně překvapena. Nesnáším takové to "muck", kuášný, bLoNDýnEcZSka (debilština), nebo nedejbože "mi jsme byli venku"/"řekl my..." a tak podobně.
Potěšilo mě, že to někdo uznal. Jediní, kdo to uznává, jsou totiž mí spolužáci, kteří mi dávají na opravu slohovky (a vždy jsou naštvaní, že jim to bez opravy odevzdávám... delám jen za peníze :D)
Základní gramatiku by měl umět každý. Jsme Češi a měli bychom být na svlj jazyk pyšní a hlavně ho umět. Vždyť spousta cizinců umí lépe než kdejaký Čech.

3 Kate Kate | 11. ledna 2011 v 17:48 | Reagovat

Taky mám na blogu takovej mixík. S tím rozdělením máš úplnou pravdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama