Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

10.listopadu 2009

10. listopadu 2009 v 17:28 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Ahojky,
taky máte nějaké dny pocit, že celý svět je k ničemu a všichni jsou proti vám? Že všichni jenom předstírají, že jsou vašimi kámoši a přitom vás za zády pomlouvají? Měli jste už někdy takový pocit? Vyjeli jste někdy na své kámoše kvůli něčemu, co není pravda?
DNESKA SE MI ALE NIC PODOBNÉHO NESTALO :-). Měla jsem dobrý den - ve škole jsem dostala několik dost dobrých známek a navíc jsme měli hodinu volna, takže zábava. Pochybuju, že by někoho zajímalo, jaký jsem měla den, ale potřebuju se vypsat. Kámoška mi odjela na celý týden na chatu a ostatním 'normálním' kamarádům se moc nesvěřuju.

A co vy? Píšete si blog nebo alespoň deníček, který musíte pořád schovávat před svým mladším (nebo i starším) sourozencem nebo mamkou? Já jsem si psala deník několik let, ale už jsem s tím skončila. Nejhorší (zatím) dva roky už jsou pryč a deník mám schovaný pro jiné případy :-D.
Dneska končím, musím ještě pracovat na jednom těžkým projektu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama