Toho, kdo mi v posledních dnech psal skrz vzkazník v menu, prosím, aby mě kontaktoval na e-mail: blogerkasiwa@seznam.cz. Vzkaz bohužel neobsahoval žádné kontaktní údaje. Děkuji.

Listopad 2009

27.listopadu 2009

27. listopadu 2009 v 16:34 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Čauky!
Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale neměla jsem čas. Napravím to - zkoušky z taekwonda jsem UDĚLALA!!!!!!!! Takže mám už zelený pásek.
Ale na zkouškách jsem si zvládla zvrtnout nohu - s kamarádkou jsme vykoply obě stejnou nohou a plnou silou jsme se koply do nártů. Ona je v pohodě, ale já nemohla po hodině ani chodit. Ze začátku jsem myslela, že to bude dobrý. Noha mě jen brněla, ale večer už jsem musela mít obklady a skákala jsem po domě jen na jedné noze . Celý včerejšek jsem proležela a proseděla, ale dneska už jsem se belhala po škole (na škole jsou 2 patra + přízemí), pak na autobus a domů. Teď sedím u počítače a noha je z celého dneška rozbolavěná a je to stejně jako včera :-). Ale do školy jsem prostě musela! Nemohla jsem si pomoct! :-D

24.listopadu 2009

24. listopadu 2009 v 17:10 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění


Ahojík,

dnes je super den! Ve škole jsem dostala pětkrát za 1 a moje pí učitelka mi nabídla, že bych mohla psát pro školní noviny. Vede je totiž jen jeden kluk ze 7. třídy - chudáček. A spolu s mými 2 kamarádkami mu budu pomáhat ve psaní nějakých těch článků. Nabídla mi to, protože jsem nejlepčí z ČJ ze třídy (nevím, jestli je dobré se tím chlubit :-D). Nicméně mi to udělalo OHROMNOU RADOST!
Jsem také nervózní ze zítřejších zkoušek na mém kroužku - taekwondo. Měla bych dělat zkoušky na zelený pásek, ale kdoví, jestli je udělám. Já doufám, že jo. Pozítří napíšu, jak dopadly, protože ZÍTRA se na PC nedostanu.

12.listopadu 2009

12. listopadu 2009 v 16:17 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Ahojík,
dneska byly ve městě, kde bydlím, zase trhy! :-/ Bylo pěkné počasí, tak jsem se šla kouknout. A co jsem našla? TO, CO VŽDYCKY. Nic nového. Jinak byl pěkný den. Včera jsem se na PC nedostala, tak jsem nic nepsala.
Když jsem přišla na blog, hned jsem se koukla na návštěvnost. Mám sice radši, když někdo píše komentáře - jeden komentář je lepší než dvacet návštěv. Viděla jsem, že se vás sem kouklo (zatím jenom) 5. Přesto mě mrzí, že jsem neměla žádné komentáře nebo vzkazy ohledně vylepšení blogu. Chtěla bych znát váš názor. Protože jestli se vám tenhle blog nelíbí (a nenapíšete to) tak proč bych ho měla vůbec dělat? Kdyby se nikomu nelíbil, tak ho smažu, protože by to nemělo cenu. Takže vás moc prosím - pište komentáře (JAKÉKOLIV - špatné i dobré). DĚKUJI!!! :-D

10.listopadu 2009

10. listopadu 2009 v 17:28 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Ahojky,
taky máte nějaké dny pocit, že celý svět je k ničemu a všichni jsou proti vám? Že všichni jenom předstírají, že jsou vašimi kámoši a přitom vás za zády pomlouvají? Měli jste už někdy takový pocit? Vyjeli jste někdy na své kámoše kvůli něčemu, co není pravda?
DNESKA SE MI ALE NIC PODOBNÉHO NESTALO :-). Měla jsem dobrý den - ve škole jsem dostala několik dost dobrých známek a navíc jsme měli hodinu volna, takže zábava. Pochybuju, že by někoho zajímalo, jaký jsem měla den, ale potřebuju se vypsat. Kámoška mi odjela na celý týden na chatu a ostatním 'normálním' kamarádům se moc nesvěřuju.

A co vy? Píšete si blog nebo alespoň deníček, který musíte pořád schovávat před svým mladším (nebo i starším) sourozencem nebo mamkou? Já jsem si psala deník několik let, ale už jsem s tím skončila. Nejhorší (zatím) dva roky už jsou pryč a deník mám schovaný pro jiné případy :-D.
Dneska končím, musím ještě pracovat na jednom těžkým projektu.


Vtípky o škole

7. listopadu 2009 v 0:26 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění
Ahojky,
doufám, že už jsme se všichni ve škole nějak rozjeli, a tak sem chci na odlehčení učení několik školních vtipů a perliček:

Učitel se ptá: "Víš, které slovo používají žáci při vyučování nejčastěji?"
"Nevím."
"Správně, uhodls to."

Pepa se ptá paní učitelky: "Může být někdo potrestán za něco, co neudělal?"
"Jistěže ne, Pepo."
"Tak vám oznamuji, že jsem neudělal domácí úkol."

Učitel vyvolá žáka: "Roberte, kdo porazil Hannibala?"
"Já ne, prosím, já u toho vůbec nebyl."

"Tak co jsme posledně probírali?" zahřímal pan učitel. "Zájmena? Tak Moniko, nekoukej z toho okna a řekni okamžitě nějaká dvě zájmena!"
"Kdo? Já?"

"Jak říkáme člověku, který neustále mluví, i když to posluchače vůbec nezajímá?
"Prosím, učitel."

"Co bys udělal, kdybys měl pět brambor rozdělit mezi šest osob?" ptá se učitelka.
"Prosím, bramborovou kaši."

Při hodině gramatiky: "Utvoř budoucí čas od slovesa miluji, Nováková."
"Budu se vdávat," zazní pohotová odpověď.

"Pepo, jak bys dokázal, že je Země kulatá?"
"Já to NIKDY netvrdil!"


Při hodině češtiny vyvolá učitel žáka: "Vyčasuj nám sloveso chodit."
"Já chodím,… ty chodíš,…."
"Nešlo by to trochu rychleji?"
"Já běžím, ty běžíš,…."

"Honzo, kde leží Trója?"
"Prosím, mezi dvójou a čtýrou."

Při hodině matematiky zadal učitel žákům příklad: "Z okrajových čtvrtí vyjely směrem do středu města dva nákladní automobily. První jede rychlostí 90 km za hodinu, druhý 100 km za hodinu. Kde se setkají?"
Jeden z žáků: "Na dopravním inspektorátu."

"Který savec nemá zuby, Honzo?"
"Náš děda."

"Kde leží Kuba, Dvořáku?"
"Kuba leží v posteli a má hroznej kašel."

"Hrál si na motorku, a když jsem ho napomenul, přidal plyn."

Honza seděl na židli a nohy měl v okně. Byl přistižen a dostal poznámku: "Měl nohy mimo školní budovu."

Maminka: "Nachlazení se musí vyležet."
Tatínek: "Ryba vysedět."
Pepíček: "A učitelka vystát."

Učitelka češtiny: "Petro, vysvětli, co je rod činný a trpný."
"Rod činný a trpný je moje rodina - já ČINÍM, mamka TRPÍ."

"Tatínku, když už člověk umí mluvit, co se pak ještě musí naučit?"
Tatínek: "Mlčet!"

"Když uhádneš, kolik mám housek, dám ti všechny tři."

Proč tenhle blog?

6. listopadu 2009 v 21:43 | Siwa |  Nechť raději upadne v zapomnění


Ahojky lidičky,
tohle je takový můj MIX blog. Mám zatím pár nápadů, co sem dávat, ale jestli byste chtěli něco konkrétního, napište mi to do 'zpráva autorovi' nebo na e-mail blogerkaSiwa@seznam.cz . S radostí se pokusím splnit každé vaše přání.
Měly by tu být nějaké mp3, obrázky, citáty, básničky a podobné. Dále videoklipy, nějaké krátké povídky (asi) a další. Kdyžtak pište další nápady. Budu vám moc vděčná.

Internetové blogy se vymyslely proto, aby člověk mohl sdílet své radosti a strasti s ostatními lidmi. Požádat o radu nebo se jen podívat, jak si ostatní žijí. Teprve pak se začali přidávat obrázky, informace ze světa apod. Takže podle mě se teď dělí blogy na: blogové deníčky; zájmové blogy; a MIXÍK všeho. Ráda se podívám na stránky někoho, kdo opravdu ví, o čem píše a nedělá jen klik - Ctrl+C - Ctrl+V. Neříkám, že to je špatné nebo tak, jen si myslím, že by člověk měl do svého blogu dát i něco ze sebe. Napsat svůj dojem, pocit, nebo jen komentář k tomu, abychom věděli, co si o tom sám myslí. Už vás asi tímhle projevem zdržuji, že?

Tím jsem na sebe prozradila i to, že jsem stráááááášně ukecaná. Tak já radši končím nebo u toho počítače usnete.